آموزش خصوصی و نیمه خصوصی دفاع شخصی

 

میدونی انتخاب گروه ما برای آموزش دفاع شخصی چه مزایایی رو برات به همراه داره؟

 

 علاوه بر اینکه اصولی و از پایه آموزش میبینی، این تاکید رو داریم که بدون آسیب تمرین داشته باشی. در ضمن تمام افراد بدون توجه به اینکه چه شرایط جسمی و سنی دارن، میتونن با خیال راحت تمرین ایده آل داشته باشن‌.

 

یکی دیگه از مزیت های گروه ما اینه که جزوات و فیلم های آموزشی در پنل ‌کاربری وبسایت در اختیارت قرار میگیره، بنابراین اگه شرایط اینو نداری که حضوری تمرین داشته باشی میتونی همراه با ویدئو های آموزشی در منزل به صورت آنلاین با ما همراهی کنی.

 

یکی از افتخارات ما دارا بودن بیش از ۱۰ سال سابقه در این حرفه و داشتن مدارک معتبر فنی از دانشگاه های مختلفه که در قسمت درباره ما و نتایج اعضا میتونی ببینی و بررسی کنی.

 

یکی از طرح های جالب و پرطرفدار ما اینه که میتونی بدون نیاز به ثبت نام، ۷ روز تمرین آزمایشی رایگان رو در دوره های حضوری تجربه کنی.

 

تو گروه ما میتونی، با آزمون مدرک بین المللی معتبر خارجی دریافت کنی و از اردوها و سفرهای داخلی و خارجی مختلف ورزشی که برای اعضا در نظر میگیریم استفاده کنی و لذت ببری.

 

فکر کنم تا اینجای کار متوجه شدی که دلایل زیادی وجود داره که با ما میتونی آموزش دفاع شخصی رو با لذت و نتیجه بخشی بالا یاد بگیری و تجربه کنی.

 

پس اگه به این حرفه علاقه داری و تصور میکنی جای شما در گروه ما خیلی خالیه، کافیه فرم مشاوره رو تکمیل کنی تا در اسرع وقت باهات ارتباط بگیریم.

 

قبلش باید عذر خواهی ما را پذیرا باشی دوست من، چون ما برای حفظ کیفیت کلاس هامون میتونیم فقط در خدمت تعداد محدودی از شما عزیزان باشیم.

 

امیدوارم هر چه زود تر ببینمت دوست خوبم

 

 

 

 

 

 

 

واتس اپ وب سایت دفاع شخصی احسان دیبازر